Zamknięty Temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Czy cie kiedys okradli

1. Na górę | #16
    bo ciasny kaftan na sobie mam Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    21

Domyślnie

mam dość ostrą siłę perswazji, nie noszę przy sobie żadnej broni, o ile moje nogi i ręce to nie broń
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

2. Na górę | #17
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

2 razy mnie okradli , ale ja jestem cierpliwy , za pierwszym razem zajelo mi 2 tygodnie odnalezienie wszystkich 3 pajacow . wylapywalem pokolei i wpierdol dziadom

k0573k
    zadnej policji , zawsze wyznawalem zasade HWDP , trzeba tez miec swoj honor . ostry wpierdol gnojom , w stylu lamanie nog i ciecie twarzy ... a pozniej juz po wiezcnosc zostanie szacunek i respekt na osiedlu.

Cytat Napisał Shandor
    ale dwa razy chcieli mnie chyba zgwałcić, obroniłam się
    chyba znam kobiety ktore lubia jak sie je gwalci ...saqme nocami po parkach laza...
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

3. Na górę | #18
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

siłe persfazji to co robisz strzelasz miny?
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

alkohol osłabia twoje zęby!

4. Na górę | #19
    bo ciasny kaftan na sobie mam Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    21

Domyślnie

chyba znam kobiety ktore lubia jak sie je gwalci ...saqme nocami po parkach laza...
    ja też lubię sama po nocach chodzić, ale to nie znaczy że lubię jak mnie chce ktoś zgwałcić a jesli ktoś lubi chodzić po nocach to musi się liczyć z niespodziankami, od najmłodszych lat wyszkoliłam się jak to robić i daję rady, a co do tego "chyba" to właśnie nie jestem pewna, o co im chodziło, bo nie zdążyli za wiele zrobić

[ Dodano: 2005-12-24, 11:29 ]
    Cytat Napisał ełe piotruś
    iłe persfazji to co robisz strzelasz miny?
    strzelam im po minach, lewy prosty, lewy sierpowy, jak wygodniej, kopa na deser, kilka miłych słów, kilka porad na przyszłość i zostają na kolanach w milczeniu. Zawsze takim co się zaczepiają na koniec mówię, że powinni troszkę liczyć siły na zamiary, że powinni troszkę książek poczytać a potem wybierać uległe ofiary... Przecież po ludziach widać, komu można przywalić a kto będzie starał się bronić, prawdziwi złodzieje coś o tym wiedzą.

5. Na górę | #20
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Shandor czytajac twoja odpowiedz mam wrazenie , ze dominujesz w swoim zwiazku...
    Domina
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

6. Na górę | #21
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    20

Domyślnie

hipisi nie kradna, oni porzyczaja na jakis czas, notorycznie ginaa mi plyty cd, ale jak ja ide do kogos robie to samo, przy okazji zabieram swoje
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.

7. Na górę | #22
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

shandor wiesz ze jakbys kiedys niedajboze trafila na nieodpowiednich typów, to po takich twoich sierpach etc. po prostu by cie zajebali ?
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

8. Na górę | #23
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    21

Domyślnie

shandor wiesz ze jakbys kiedys niedajboze trafila na nieodpowiednich typów, to po takich twoich sierpach etc. po prostu by cie zajebali ?

wiem, ale takich poznaję z daleka i po prostu schodzę im z drogi moje motto, jeszcze raz "licz siły na zamiary"

9. Na górę | #24
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    26

Domyślnie

Cytat Napisał sentyment
    zadnej policji , zawsze wyznawalem zasade HWDP , trzeba tez miec swoj honor . ostry wpierdol gnojom , w stylu lamanie nog i ciecie twarzy ... a pozniej juz po wiezcnosc zostanie szacunek i respekt na osiedlu.
    Ty to powaznie napisales?
    Jezus was kocha

10. Na górę | #25
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    19

Domyślnie

slaby pomysl z lamaniem kogos na pol,pozniej leci taki twardziel na paly i jeczy,wlasnie moj znajomy mial pobyt polroczny w areszcie ,bo pobil starego kryminalistew (niby mu cos tam zabral),ale w zamieszaniu koles stracil odzienie,a ze byl pijany jak swinie to nie pozbieral jej i pozniej pierdolil ,ze mu ukradli)
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

11. Na górę | #26
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Siła Reputacji
    18

Domyślnie

z tm lamaniem nog to nawet fajne by bylo
    noz mam ale jeszce twarzy nimomu nie pocilem moim motylem ale sie zobaczy :7:

ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

12. Na górę | #27
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    26

Domyślnie Odp : Czy cie kiedys okradli

Cytat Napisał sentyment Zobacz post
    2 razy mnie okradli , ale ja jestem cierpliwy , za pierwszym razem zajelo mi 2 tygodnie odnalezienie wszystkich 3 pajacow . wylapywalem pokolei i wpierdol dziadom

k0573k

Przezyjmy to jeszcze raz
    Jezus was kocha

13. Na górę | #28
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    28

Cytat Napisał sentyment Zobacz post

k0573k

z checia bym ci skoczyl na krtan podgatunku podczlowieka (tak pare razy zebys konal powoli w konwulsjach)
    Masz i miales taki sam respekt na osiedlu jak na tym forum,szmata byles,jestes i bedziesz

14. Na górę | #29
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    17

co za luzer jebany

15. Na górę | #30
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    28

Dobre odswiezenie Enemigo,+ za akcje

Zamknięty Temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)